українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: На дорозі Бориспіль-Лубни у Київській області розпочато заміну дорожніх знаків
12.11.2010 | 15:00
Прес-служба Мінтрансзв'язку

На ділянці Бориспіль-Лубни міжнародної автомагістралі М-03 Київ-Харків-Довжанський в межах Київської області дорожники проводять активну заміну дорожніх знаків. Станом на 10 листопада 2010 року вже демонтовано 111 штук Дорога М-03 - шлях міжнародного значення, що проходить  територією Київської, Полтавської, Харківської, Луганської та Донецької областей.

Під час проведення будівельних робіт на цій ділянці поблизу столиці за останній тиждень знято 492 метрів. бар’єрного огородження, 16,27 кілометра бордюрів і влаштовано 0,714 кілометра нових бордюрів.

Серед будівельних робіт, що проведені за тиждень на різних ділянках дороги Бориспіль-Лубни, можна спостерігати такі: фрезерування асфальтобетонного покриття, укладання підстилаючого шару з піску, укладання основи дорожнього одягу з ресайклінгового матеріалу, зняття рослинного шару, земляні роботи з розробки виїмок, відсипки насипу, розчистки загального характеру, демонтажу бар’єрного огородження і дорожніх знаків та інші. Нового асфальтобетонного покриття за тиждень покладено 829664 м2 

У роботі також будівництво двох мостів   через річку Недра (Баришівський район Київської області) та річку Оржиця (Гребінківський район Полтавської області).

 

версія для друку