українська російська англійська
Мінприроди: Зупинено дію дозволів на викиди в атмосферне повітря та спеціальне водокористування МСП "Ніка-Тера"
15.11.2010 | 11:35
Прес-служба Мінприроди

Державна екологічна інспекція з охорони довкілля Північно-Західного регіону Чорного моря здійснила перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера» в 2009-2010 роках. За результатами перевірки було виявлено низку порушень у сфері охорони атмосферного повітря, водних ресурсів, поводження з відходами та додержання вимог природоохоронного законодавства у частині проведення будівельних робіт.

  На підставі подання Держекоінспекції про результати перевірки Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області було прийнято рішення щодо зупинення дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та дозволу на спеціальне водокористування ТОВ «МСП «Ніка-Тера».

  Інспекцією 8 листопада винесено рішення про тимчасову заборону (зупинення) діяльності джерел викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «МСП «Ніка-Тера» та рішення про тимчасову заборону діяльності в частині водокористування до усунення виявлених порушень. Суму збитків, заподіяних навколишньому середовищу, буде розраховано додатково.

 

версія для друку