українська російська англійська
МВС: Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов обговорить питання безвізового режиму між Україною та ЄС під час візиту до Нідерландів та Бельгії
15.11.2010 | 14:00
Прес-служба МВС

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов обговорить питання безвізового режиму між Україною та ЄС під час візиту до Нідерландів та Бельгії. Про це повідомила прес-секретар Міністра внутрішніх справ України Ірина Шинкаренко.

На виконання доручень Президента України та Кабінету Міністрів України для проведення консультацій між правоохоронними органами України та державами-членами ЄС (Австрією, Бельгією, Іспанією, Нідерландами, Францією, Німеччиною), сьогодні розпочинається триденний візит делегації МВС України на чолі з Міністром внутрішніх справ України Анатолієм Могильовим до Королівства Нідерландів та Королівства Бельгії.

22 листопада 2010 року на саміті УкраїнаЄС має відбутися ухвалення Плану дій щодо запровадження безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України до держав-членів ЄС. Напередодні саміту правоохоронці мають провести ряд зустрічей та узгодити питання, які сприятимуть майбутній події.

Під час візиту до Королівства Нідерландів плануються зустрічі з Міністром з питань імміграції та притулку паном Гердом Леерсом і Генеральним секретарем Міністерства юстиції та безпеки паном Йорісом Деммінком. Під час зустрічей будуть обговорюватися питання безвізового діалогу між Україною та ЄС та двостороннього співробітництва між поліцією Нідерландів та України. Ті ж самі питання винесені на розгляд під час зустрічі з Міністром внутрішніх справ Королівства Бельгії пані Анемі Туртельбоом.

В ході зустрічі Міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова з директором Європейського поліцейського офісу паном Робом Уейнрайтом заплановано розпочати переговорний процес щодо укладення угоди про оперативне співробітництво між Україною та Європолом, а також обговорити питання співробітництва між Україною та Європолом в  рамках  угоди, яка вже вступила в силу 12 листопада 2010 року

 

версія для друку