українська російська англійська
Держкомінформнауки: Відбулася робоча зустріч-семінар з представниками бельгійської компанії Zetes PASS під головуванням заступника голови Комітету Сергія Колобова
15.11.2010 | 15:40
Прес-служба Держкомінформнауки

У Комітеті з питань науки, інновацій та інформатизації  під головуванням заступника Голови Комітету Сергія Колобова відбулася робоча зустріч-семінар з представниками бельгійської компанії Zetes PASS щодо запровадження в Україні електронних біометричних ідентифікаційних документів. З бельгійської сторони в семінарі брали участь Ронні Депортере старший віце-президент Zetes PASS,  Симонс Бартголовний архітектор Zetes PASS та Ольга Букавин Бізнес Клуб Україна/Бельгія. З української сторони  -  представники  Міністерства внутрішніх справ України; Міністерства закордонних справ,  Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров'я,  Міністерства праці та соціальної політики України, МЧС, Мінтрансзв’язку,  Служби безпеки України, Держспецзв’язку,  Адміністрації державної прикордонної служби України, Центральної  виборчої комісії та  представники  українських підприємств (ЄДАПС, Голографія, Полісервіс, Поліграфічний комбінат «Зоря», Асоціація банків України).

У вступному слові Сергій Колобов проінформував учасників зустрічі про основні напрями роботи Комітету щодо побудови інформаційного суспільства в Україні, впровадження новітніх інформаційних технологій для розвитку електронного урядування. Ронні Депортере розповів  про основні напрями, за якими Zetes PASS здійснює діяльність із запровадження електронних біометричних ідентифікаційних документів в інших країнах. Генеральний директор  ПАТ «КП ОТІ» А.Л. Первушин розповів про досвід компаній, що входять до складу Консорціум «ЄДАПС» стосовно  реалізації проектів впровадження ідентифікаційних документів в Україні та за кордоном, поінформував про готовність вітчизняних компаній до запровадження електронних ідентифікаційних документів, в тому числі і біометричних, а також до плідної співпраці з провідними європейськими компаніями у цій сфері.

 

версія для друку