українська російська англійська
Міноборони: В Україну з офіційним візитом прибуває польська військова делегація на чолі з начальником Генерального штабу Збройних Сил Республіки Польща генералом Мєчиславом Чєнюхом
15.11.2010 | 16:10
Прес-служба Міноборони

16 листопада в Україну з офіційним візитом прибуває польська військова делегація на чолі з начальником Генерального штабу Збройних Сил Республіки Польща генералом Мєчиславом Чєнюхом.

В цей же день у рамках візиту відбудеться урочиста церемонія зустрічі високого гостя, зустріч генерала Мєчислава Чєнюха з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-полковником Григорієм Педченком та переговори у складі військових делегацій обох країн.

В ході переговорів сторони планують визначити напрями військового співробітництва на перспективу, обговорити військові аспекти регіональної безпеки та співробітництво в рамках Вишеградської четвірки.

Також темами переговорів стануть питання двостороннього співробітництва щодо підготовки та участі у міжнародних миротворчих операціях, впровадження практики формування багатонаціональних підрозділів для участі у миротворчих операціях. Крім того, керівники генеральних штабів збройних сил України і Польщі обміняються досвідом реформування і розвитку армій обох країн. 

Очікується, що по завершенні переговорів буде підписано технічну угоду між Міністерством оборони України та Міністерством національної оборони Республіки Польща щодо спільної участі у міжнародних миротворчих операціях.

Також начальник Генерального штабу Збройних сил Республіки Польща генерал Мєчислав Чєнюх здійснить візит ввічливості до Міністра оборони України Михайла Єжеля.

Цього ж дня заплановано зустріч начальника Генерального штабу Збройних сил Республіки Польща генерала Мєчислава Чєнюха з керівництвом Ради Національної безпеки і оборони України. Представники польської військової делегації також  відвідають Національний університет оборони України, де ознайомляться з роботою Центру імітаційного моделювання та Навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності.

17 листопада члени польської військової делегації на чолі з начальником Генерального штабу Збройних сил Республіки Польща генералом Мєчиславом Чєнюхом планують відвідати та ознайомитися з бойовими можливостями 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, що дислокується на Чернігівщині.

 

версія для друку