українська російська англійська
Мін'юст: Україна візьме участь у засіданні ЄС з питань антикорупційної політики
15.11.2010 | 18:15
Прес-служба Мін'юсту

Делегація України у складі представників Міністерства юстиції відбула до Варшави  для участі у засіданні «Боротьба проти корупції», що проводиться в рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, у ході засідання планується аналіз ситуації та обмін найкращими практиками країн-учасників «Східного партнерства» щодо налагодження співробітництва між державною владою та громадянським суспільством у сфері антикорупційної діяльності.

Зокрема планується обговорити основні напрями здійснення реформ у сфері боротьби з корупцією з урахуванням ролі громадянського суспільства. Передбачається проведення семінарів з питань наглядової ролі та моніторингової діяльності громадянського суспільства, технічної допомоги, що може надаватися неурядовими організаціями в рамках такої співпраці.

За підсумками засідання в рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство» Міністерством юстиції будуть вироблені рекомендації щодо подальшого розвитку вітчизняного законодавства у сфері боротьби з корупцією.

Міністр юстиції нагадав, що країнами-партнерами ініціативиСхідне партнерствовизначено Азербайджан, Білорусь, Вірменію, Грузію, Молдову та Україну. “Східне партнерство” є доповненням до двосторонніх договірних відносин між ЄС та кожною з країн-партнерів. Співпраця в боротьбі проти корупції відносить до основних сфер, де планується зміцнити співпрацю ЄС та країн-партнерів.

версія для друку