українська російська англійська
МЗС: У Бразилії відзначили 120-у річниці української імміграції
16.11.2010 | 11:30
Прес-служба МЗС

Посол України в Бразилії Ігор Грушко відвідав з робочим візитом штат Парана, де  взяв участь в урочистих заходах з нагоди початку святкування 120-ї річниці української імміграції до Бразилії.

Під час офіційної частини урочистостей керівник українського диппредставництва привітав від імені Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка українську громаду з нагоди ювілейної дати.

З відзначенням ювілейної події українську громаду привітали Міністр культури штату Парана Вера Марія Муссі, Президент Українсько-Бразильської Центральної Репрезентації Віторіо Соротюк, а також лідери інших громадських організацій закордонного українства Бразилії. В урочистостях також взяли участь депутати парламенту Бразилії, члени уряду штату Парана та представники українських громад Бразилії й Аргентини.

У рамках святкових заходів було проведено XVII Національний фестиваль українського танцю, в якому взяли участь 14 фольклорних колективів української громади Бразилії зі штатів Парана, Ріо-Гранде-ду-Сул, Сан-Паулу, Санта-Катаріна.

Проведення подібних заходів високо оцінені організаторами і представниками української громади, а також сприйняті як реальне підтвердження значної уваги, яку надає керівництво нашої держави поглибленню відносин з однією із найбільших українських громад світу.

версія для друку