українська російська англійська
МЗС: Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко провів зустріч з учасниками консультацій з придністровського врегулювання
16.11.2010 | 14:50
Прес-служба МЗС

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко провів зустріч з учасниками консультацій з придністровського врегулювання, які проходять сьогодні у Києві у форматі 5+2 за участю високопосадовців Республіки Молдова, Придністров‘я, України, Російської Федерації, Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), а також представників Європейського Союзу та США у якості спостерігачів.

Костянтин Грищенко, звертаючись до учасників консультацій, підкреслив, що Україна, як гарант та посередник у придністровському врегулюванні, докладатиме всіх зусиль для вирішення цієї проблеми виключно мирними засобами, із збереженням суверенітету й територіальної цілісності Республіки Молдова, наданням Придністров‘ю особливого правового статусу.

Учасники консультацій сьогодні обговорюватимуть питання, пов‘язані із системою гарантій у переговорному процесі, свободою переміщення людей, товарів та послуг, зміцненням заходів довіри.

Українську делегацію на консультаціях очолює спеціальний представник України з придністровського врегулювання, Посол Ігор Харченко.

 

версія для друку