українська російська англійська
Головдержслужба: Начальник Головдержслужби України Тимофій Мотренко взяв участь у засіданні Комітету з питань державного управління ОЕСР в рамках візиту до Італійської Республіки
16.11.2010 | 16:20
Прес-служба Головдержслужби

З 15 по 16 листопада 2010 року у місті Венеція (Італійська Республіка) проходить  міністерське засідання Комітету з питань державного управління ОЕСР на тему: «Рух в напрямку економічного відновлення та співпраця з громадянами: заклик до інноваційного та відкритого управління».  

До складу української делегації  входять   Начальник Головдержслужби України Тимофій Мотренко та заступник директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Дмитро Чуприна.

15 листопада в рамках пленарних засідань та секційних засідань відбулось обговорення такого комплексу питань: яким чином покращити надання публічних послуг у період фінансового тиску? Яким чином підвищити ефективність державної служби та її націленість на результат? Яким чином уряд може виконати обіцянки та ставати більш відкритим та прозорим? Як відповісти на виклики у побудові передбачуваного та відкритого уряду?

Начальник Головдержслужби України Тимофій Мотренко взяв участь у роботі другої секції «Підвищення ефективності державної служби та її націленість на результат». У рамках роботи секції Тимофій Мотренко презентував проекти та досягнення України в даній сфері, зокрема проекти в рамках адміністративної реформи (функціональне обстеження, реєстр послуг), проекти електронного урядування (надання адміністративних послуг крізь єдиний веб-портал), а також поінформував учасників секції стосовно Концепції Державної цільової програми реформування державного управління та державної служби на 2011-2015 роки.

Також у рамках секцій  представлено роботу  інших країн. Більшість із промовців  наголосили на ролі інформаційних технологій як основного інструменту для підвищення ефективності державної служби, а також висловились стосовно максимальної оптимізації ресурсів та організаційних структур як основного засобу  скорочення витрат державного сектору.

У рамках засідання українська делегація провела низку робочих зустрічей з представниками Італії, Росії та Польщі, у ході яких було обговорено аспекти інтенсифікації співпраці та створення умов для розвитку взаємовідносин.

 

 

версія для друку