українська російська англійська
МЗС: Розпочав роботу круглий стіл з нагоди Міжнародного Дня толерантності
16.11.2010 | 17:20
Прес-служба МЗС

Розпочав роботу круглий стіл з нагоди Міжнародного Дня толерантності, який зібрав представників політичних, політологічних та експертних кіл, громадськості та ЗМІ, причетних до формування й реалізації політики міжнаціональних відносин і принципів толерантності.

Зі вступним словом до учасників круглого столу звернувся Заступник Міністра закордонних справ України Руслан Демченко. Зокрема, він привітав присутніх з цією подією, яка 15 років тому, 16 листопада 1995 року, на 28-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО знайшла своє відображення у Декларації принципів толерантності.

„Особливо зростає значення толерантності в епоху глобалізації, коли повсякчас безпосередньо зустрічаються раніше віддалені культури і традиції. Саме толерантність вчить нас сприймати різноманітність світу не як перешкоду, а як його багатство й джерело розвитку. Саме толерантність спроможна надати глобалізації більш гармонійного, справедливого й гуманного характеру”, – зазначив Руслан Демченко у своєму вітальному слові.

Організаторами круглого столу виступило Міністерство закордонних справ України, Державний Комітет у справах національностей і релігій, Дипломатична академія при МЗС України, Кафедра ЮНЕСКО.

версія для друку