українська російська англійська
АМКУ: В Україні буде знижено вартість послуг платіжної системи VISA
17.11.2010 | 10:40
Прес-служба АМКУ

Антимонопольний комітет України офіційно рекомендував компанії «Visa International Service Association» (місто Вілмінгтон, США) привести вартість послуг власної платіжної системи до економічно обґрунтованого рівня. Таке рішення прийняте під час засідання Комітету сьогодні.

Зниження стосується вартості послуг, які надаються компанією VISA представленим в Україні банківським установам.

Як повідомив на засіданні Комітету відповідальний за діяльність компанії в Росії, країнах СНД та Східної Європи VISA Стівен Паркер, також буде знижено вартість ліцензії еквайєру в 2,5 рази, що дозволить банківським установам заощадити сотні тисяч доларів.

«Україна – дуже важливий ринок для VISA. Тому наша компанія розробить комплекс заходів щодо зниження тарифного навантаження на українські банки, що здешевить вартість послуг для споживачів. Ми готові вже у грудні довести до відома банків нові знижені тарифи, які будуть введені в дію у квітні 2011 року», – зазначив уповноважений представник компанії.

За результатами проведеного з липня 2010 року дослідження Комітет встановив, що тарифна політика VISA в Україні має ознаки зловживання монопольним становищем. Понад 110 українських банків є членами VISA, що становить близько 80 % у повірянні з клієнтами таких платіжних систем як MasterCard International, American Express, Union Card, Золота Корона, УкрКарт тощо. Зростання прибутковості компанії VISA було пов’язане з підвищенням оплат й комісій та введенням нових і додаткових тарифів.

 

версія для друку