українська російська англійська
Міноборони: Департамент фінансів Міністерства оборони України спростовує чутки про збільшення цьогорічних оборонних видатків за рахунок коштів, передбачених на виплати сім'ям при народженні дитини
17.11.2010 | 11:15
Прес-служба Міноборони

Департамент фінансів Міністерства оборони України спростовує чутки про збільшення цьогорічних оборонних видатків за рахунок коштів, передбачених на виплати сім’ям при народженні дитини. Про це заявив під час брифінгу для представників ЗМІ директор Департаменту фінансів Міністерства оборони України генерал-лейтенант Іван Марко.

гідно постанови Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2010 року № 969 “Питання використання у 2010 році коштів Державного бюджету, передбачених Міністерству оборони за деякими програмами”, військовому відомству збільшено видатки за загальним фондом у розмірі 350,8 мільйона гривень і 384 мільйони гривень за рахунок перерозподілу коштів Стабілізаційного фонду на створення, закупівлю та модернізацію озброєння і військової техніки, – повідомив генерал-лейтенант Іван Марко.

Як він додав, 350,8 мільйони гривень були перерозподілені з бюджетної програми 3511340 “Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам”, згідно якої здійснюється виплата сім’ям при народженні дитини.

"За цією програмою є економія коштів у Луганській, Харківській, Дніпропетровській областях та місті Київ на суму 350 мільйонів гривень. Тобто діти не народилися, а кошти на виплату були закладені у субвенції місцевих бюджетів. Якщо ці кошти не будуть використані до 31-го грудня, то вони просто пропадуть. Тому Міністерство фінансів передало ці кошти до складу державних капітальних видатків, і за рахунок цих видатків розподілило оборонному відомству 350 мільйонів гривень. Тому ніхто ніякі гроші у дітей не забирав!" – наголосив директор Департаменту фінансів Міністерства оборони України генерал-лейтенант Іван Марко.

Він також повідомив, що ці кошти було розподілено наступним чином. 72,8 мільйони гривень спрямовано на підвищення з 1 листопада 2010 року рівня грошового забезпечення військовослужбовців, 70 мільйонів гривень на закупівлю 1158 одиниць медичного обладнання та 1 спірального комп’ютерного томографа для радіологічної діагностики, 70 мільйонів гривень на придбання спеціальної техніки і 80 мільйонів гривень на будівництво або придбання службового житла для військовослужбовців, 58 мільйонів гривень на закупівлю речового майна та оплату лазно-пральних послуг.

 

версія для друку