українська російська англійська
МВС: У Севастополі до семи років позбавлення волі засуджено трьох працівників міліції
17.11.2010 | 12:00
Прес-служба МВС

За дорученням керівництва УМВС України в місті Севастополі інспекцією особового складу і співробітниками відділу внутрішньої безпеки в серпні-вересні 2009 року було розглянуто декілька заяв від громадян відносно трьох співробітників кримінального блоку Гагарінського районного відділу внутрішніх справ.

За результатами перевірки прокуратурою міста Севастополя було порушено кримінальну справу за перевищення службових повноважень.

Тоді було прийнято рішення керівництва УМВСзвільнити порушників з органів внутрішніх справ за дисциплінарну провину, яка дискредитує звання працівника міліції за порушення Закону України «Про міліцію» та Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України. Однак постановами апеляційного адміністративного суду Севастополя в липні-серпні 2010 року ці працівники були поновлені на службі. Постанови суду керівництвом УМВС було виконано, проте прийнято рішення до самостійного несення служби поновлених працівників не допускати в зв'язку з незакінченим судовим слідством за порушеною кримінальною справою.

16 листопада 2010 року постановою суду Гагарінського району міста Севастополя згадані працівники були засуджені до 7 років позбавлення волі та взяті під варту в залі суду.

 

версія для друку