українська російська англійська
Мінприроди розпочало збирання та перезатарювання непридатних пестицидів на Волині
17.11.2010 | 15:00
Прес-служба Мінприроди

ДП «Національний центр поводження з небезпечними відходами» при Мінприроди розпочав збирання та перезатарювання непридатних до використання пестицидів на території Волинської області.

До 1 грудня буде вивезено 44,4 тонн пестицидів з території Іваничівського, Маневицького та Камінь-Каширського районів. Роботи фінансуються з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища України.

Для повного очищення області від непридатних пестицидів до кінця 2010 року планується додатково залучити кошти обласного фонду.

Як пояснила начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Волинській області Світлана Якубишева, всього станом на 1 жовтня 2010 року в області залишилось 70,6 тонн непридатних пестицидів, і область має реальні можливості до кінця року однією з перших на Україні позбутися їх повністю за рахунок коштів державного та обласного фондів ОНПС.

Після закінчення робіт із збирання, перезатарювання та ідентифікації, відходи будуть транспортовані для знешкодження до Республіки Польща на спеціалізований завод фірми SARPI.

 

версія для друку