українська російська англійська
Міноборони: Відбулася зустріч Командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Онищенка з новопризначеним аташе з питань оборони при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні полковником Гергардом Гарнером
17.11.2010 | 16:30
Прес-служба Міноборони

У Вінниці відбулась протокольна зустріч командувача виду Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Онищенка з новопризначеним аташе з питань оборони при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні полковником Гергардом Гарнером.

Метою зустрічі стало обговорення питань, пов’язаних з перспективою подальшого двостороннього військового співробітництва.

Генерал-лейтенант Сергій Онищенко привітав полковника Гергарда Гарнера з призначенням на відповідальну посаду, побажав успіхів у роботі та висловив сподівання, що ця зустріч надасть нового імпульсу взаємовигідному розвитку двостороннього співробітництва у сфері військової авіації.

"Я особисто бачу великий потенціал у співробітництві між військовими авіаторами Збройних Сил України та Федеративної Республіки Німеччини, зокрема щодо обміну досвідом системи підготовки та навчання льотного складу, безпеки польотів", – зазначив у своєму виступі командувач Повітряних Сил.

У ході проведення робочої зустрічі для аташе з питань оборони при Посольстві ФРН в Україні було проведено брифінг-презентацію на тему: “Сучасний стан та перспективи розвитку Повітряних Сил ЗС України”. Гостя ознайомили з основними цілями та завданнями, що стоять перед Повітряними Силами при реалізації Державної програми розвитку Збройних Сил України, а також основними практичними заходами у 2011 році за участю Повітряних Сил під час  проведення планових багатонаціональних спільних навчань.

У свою чергу аташе з питань оборони при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні полковник Гергард Гарнер подякував генерал-лейтенанту Сергію Онищенку за проведену зустріч і підкреслив, що вона сприятиме більш тісній співпраці.

На завершення зустрічі гість відвідав Військово-історичний музей Повітряних Сил на території Командування, де ознайомився з експозицією техніки військової авіації і протиповітряної оборони.

 

версія для друку