українська російська англійська
Держкомтелерадіо: Відбулося засідання громадської ради
17.11.2010 | 17:00
Прес-служба Держкомтелерадіо

Члени громадської ради при Держкомтелерадіо розглянули та обговорили законопроекти, які розроблялися Комітетом. Зокрема, проекти Законів "Про внесення змін до статті 19 Закону України "Про єдиний митний тариф", "Про внесення змін до деяких законів України з питань видавничої справи", "Про внесення змін до деяких законів України щодо розповсюдження в Україні зарубіжних друкованих засобів масової інформації", які були позитивно оцінені громадською радою та  підтримані з певними пропозиціями. 

Найбільше суперечок виникло навколо проекту Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення відповідальності за порушення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення". На думку членів громадської ради Катерини Котенко та Ольги Большакової, він лише посилює конфлікт інтересів між Національною радою з питань телебачення та радіомовлення та Міністерством культури та туризму. Громадська рада вирішила перенести розгляд цього законопроекту на наступне засідання.

Також громадська рада не підтримала законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо маркування примірників книжкових видань".

Громадська рада розглянула постанову уряду № 996 від 3 листопада 2010 року "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", яка зобов’язує центральні органи виконавчої влади вжити заходів для проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадських рад.

Громадська рада при Держкомтелерадіо утворила ініціативну групу з проведення установчих зборів.

 

версія для друку