українська російська англійська
МЗС: Громадянам України, які перебувають у Гвінеї, рекомендується не виходити до центральної частини столиці у зв'язку з безпорядками в цій країні
18.11.2010 | 12:00
Прес-служба МЗС

У Конакрі відновлено вуличні акції протесту прихильників кандидата на посаду президента Гвінеї Селу Дьяло

Масові безпорядки, що супроводжуються актами вандалізму, переросли у сутички з поліцією та жандармерією. За інформацією Представництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста у Гвінеї, у ході сутичок близько 10 осіб загинуло та більше 100 отримали поранення. Прихильники Альфа Конде, якого оголошено переможцем виборів, переслідують представників народності пель.

У зв’язку з загостренням ситуації о 17.00 годині за київським часом 17 листопада 2010 року Указом Президента Гвінеї запроваджено надзвичайний стан, правовий режим якого передбачає залучення військових підрозділів для підтримання громадського порядку. Дію надзвичайного стану встановлено до проголошення Верховним Судом остаточних результатів виборів.

Громадянам України, які наразі перебувають у Гвінеї, рекомендовано не виходити до центральної частини столиці. Посольство України у Гвінеї постійно перебуває на телефонному зв’язку з громадянами України, а також вживає додаткових заходів з метою забезпечення безпеки працівників дипломатичної установи.

Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України, які планують найближчим часом відвідати Гвінейську Республіку, тимчасово утриматися від поїздок до країни з огляду на погіршення безпекової ситуації.

 

версія для друку