українська російська англійська
МЗС: Посол України у Королівстві Бельгія Ігор Долгов був запрошений на аудієнцію до королівського палацу для бесіди з Принцом Філіпом
18.11.2010 | 13:00
Прес-служба МЗС

Посол України у Королівстві Бельгія Ігор Долгов був запрошений на аудієнцію до королівського палацу для бесіди з Принцом Філіпом напередодні візиту Наслідного Принца Бельгії до України на чолі Економічної місії.

Наслідний Принц Бельгії відзначив важливість збереження високої динаміки політичного діалогу між Україною та Бельгією, зокрема у світлі головування Бельгії в ЄС та Саміту Україна-ЄС в Брюсселі 22 листопада 2010 року.

Під час зустрічі були обговорені питання підготовки до Економічної місії Принца Філіпа в Україну 21-24 листопада 2010 року. Відбувся обмін думками щодо стану економічного співробітництва між Бельгією та Україною.

Відзначено високий інтерес бельгійських підприємств до України, про що свідчить значна кількість компаній, які беруть участь у Місії. В контексті обговорення досвіду економічних відносин між двома країнами Принцу були передані матеріали щодо історичної присутності бельгійських підприємців на Дніпропетровщині.

 

 

версія для друку