українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Технічне розслідування ДТП - це крок на випередження в боротьбі за безпечність автоперевезень
18.11.2010 | 15:50
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Технічне розслідування, впровадження якого ініціює Мінтрансзв’язку, нарівні з судовим слідством є способом уникнення повтору аварій. Про це заявив директор Департаменту безпеки у галузі Мінтрансзвязку Юрій Гержод під час круглого столу на тему «Розслідування ДТП в Україні. Система підготовки водіїв», що відбувся сьогодні, 18 листопада, в Мінтрансзв’язку.

Під час обговорення було актуалізовано тему удосконалення системи підготовки водіїв, підвищення їх кваліфікації та впровадження в Україні технічного розслідування причин ДТП на автомобільному транспорті. Мінтрансзв’язку виступає за те, щоб було впроваджено порядок більш ретельного вивчення випадків ДТП, які сталися з вини водіїв транспортних засобів, були з’ясовані, конкретизовані та враховані всі обставини та причини скоєння таких аварій.

Ініціатива Мінтрансзв’язку полягає у створенні в Україні єдиного постійнодіючого органу з технічних розслідувань ДТП, який би забезпечував проведення розслідувань для всіх особливих випадків з метою попередження їх повтору, за участі професійних та неупереджених слідчих та за умови оприлюднення звітності.

Впровадження такої практики на автомобільному транспорті України, на думку фахівців Мінтрансзв’язку, сприятиме задоволенню потреб дорожньо-транспортної галузі та держави в цілому в чіткому, встановленню прозорого механізма управління безпекою автоперевезень.

 

 

версія для друку