українська російська англійська
Мінтрансзв'язку презентувало Стратегію удосконалення роботи автомобільного транспорту
19.11.2010 | 11:30
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Народні депутати, члени Комітету Верховної Ради з питань транспорту і зв’язку підтримають законодавчі ініціативи Міністерства транспорту та зв’язку України щодо забезпечення безпеки руху на дорожньо-транспортному комплексі України. На цьому наголосили народні депутати Ігор Шкіря, Віктор Янукович, Геннадій Задирко під час засідання робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення безпеки руху на транспортно-дорожньому комплексі України.

Під час засідання заступник Міністра транспорту та зв’язку України Олексій Баранов підкреслив, що дорожньо-транспортна галузь для ефективної, якісної роботи з високим рівнем безпеки потребує прийняття комплексу заходів за участю усієї вертикалі влади.

Серед законодавчих ініціатив, на яких акцентували увагу представники Мінтрансзвязку, для кожного з факторів транспортного процесу було запропоновано напрямок для підвищення безпеки, ефективності та якості.

Заходи з підвищення безпеки дорожнього руху в Україні на 2011-2015 роки, на думку Мінтрансзв’язку, мають включати удосконалення: системи управління безпекою дорожнього руху, відповідальності всіх учасників дорожнього руху, запровадження в Україні правил технічного розслідування причин та обставин ДТП, удосконалення системи підготовки водіїв, контролю за безпечністю конструкції та технічного стану колісних транспортних засобів, організації управління та контролю за дорожнім рухом, системи надання медичної допомоги при ДТП, навчання населення, дітей, правилам поведінки на дорогах, системи дорожньо-транспортної інфраструктури.

За підсумками засідання робочої групи до Комітету Верховної Ради з питань транспорту та зв’язку буде спрямовано листа з відповідними законодавчими ініціативами Мінтрансзв’язку.

 

 

версія для друку