українська російська англійська
Держлікінспекція: Підписано Меморандум про співробітництво Держлікінспекції МОЗ та Росздоровнагляду
19.11.2010 | 14:30
Прес-служба Держлікінспекція

У Москві відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я України (Держлікінспекцією МОЗ) та Федеральною службою з нагляду у сфері охорони здоров’я і соціального розвитку Міністерства охорони здоров’я (Росздоровнагляду).

Свої підписи під документом поставили Голова Держлікінспекції МОЗ, Головний державний інспектор України з контролю якості лікарських засобів Олексій Соловйов і тимчасовий виконувач обов'язків керівника Росздоровнагляду Олена Тельнова.

Актуальними напрямами розвитку співробітництва між Держлікінспекцією МОЗ та Росздоровнагляду в галузі контролю якості лікарських засобів є розвиток співпраці у сфері моніторингу і контролю якості та безпеки лікарських засобів і виробів медичного призначення для протидії потрапляння на фармацевтичні ринки країн неякісних,  фальсифікованих лікарських засобів і виробів медичного призначення.

У Меморандумі визначено конкретні організаційні питання співробітництва двох регуляторних органів для організації ефективної взаємодії України й Росії у сфері контролю якості лікарських засобів. Зокрема, Держлікінспекція МОЗ і Росздоровнагляд будуть постійно здійснювати обмін інформацією з багатьох питань у сфері контролю якості та безпеки лікарських засобів і виробів медичного призначення.

 

версія для друку