українська російська англійська
Мінсім'ямолодьспорт: До ЄВРО-2012 готують проведення кампанії "Давай разом"
19.11.2010 | 15:30
Прес-служба Мінсім'їмолодіспорту

Під час проведення матчів фінального етапу ЄВРО-2012 в Україні буде проведено кампанію захисту прав дитини "Давай разом". Кампанія ініційована Представництвом Дитячого фонду в Україні (ЮНІСЕФ) та буде організована спільно Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту, ЮНІСЕФ та низкою неурядових організацій, які побажали приєднатися до акції.

Акція буде спрямована на захист прав дітей, жінок, протидію насильству, протидію вживанню наркотиків, пропагування терпимості і толерантного ставлення до слабшого.

18 листопада 2010 року відбулося перше засідання Організаційного комітету з проведення кампанії "Давай разом", який очолив заступник Міністра  України у справах сім'ї, молоді та спорту Сергій Глущенко. Як зазначалося на засіданні, проведення заключного етапу ЄВРО-2012  - це не тільки грандіозна подія для спорту та економіки країни, а й бізнес-акція, яка має нести соціальну відповідальність. При цьому, як зазначили виступаючі, під час таких масштабних подій відкриваються кордони для прийому величезної кількості гостей в міста проведення матчів, що впливає на рівень збільшення випадків насильства проти жінок, дітей тощо.  З огляду на це було запропоновано проведення кампанії захисту прав дитини "Давай разом".

Під час засідання фахівці Представництва ЮНІСЕФ в Україні презентували  матеріали про проведення таких акцій під час цьогорічного Чемпіонату світу з футболу в Південно-Африканській республіці. Зокрема, йшлося про інформаційні кампанії, громадські ації. Так, масові інформаційно-просвітницькі кампанії в ПАР були спрямовані на подолання бідності, протидію наркотикам, захист дітей та жінок від насильства, трудової та сексуальної експлуатації. Зокрема, одна з кампаній передбачала зовнішню рекламу – плакати із зображенням членів збірної команди ПАР з футболу зі салоганом "Будь чоловіком, який активно протидіє насильству проти жінки". Ще низка кампаній ґрунтувалася на символічному значенні "червоної картки", серед них: "червона картка сексуальній експлуатації", "червона картка насильству".

Заступник Міністра Сергій Глущенко підтримав проведення кампанії, запропонувавши почати її за рік до початку ЄВРО-2012 для підвищення ефективності. Заступник Міністра та голови оргкомітету Світлана Толстоухова висловилася за найшвидше створення технічної групи для розробки бренду кампанії, слогану та дизайну. Окрім цього, було запропоновано в рамках кампанії провести підкампанію щодо формування у батьків відповідального ставлення до здоров'я дітей, підготовку волонтерів для участі у кампанії та можливість одночасного проведення її не тільки в Україні, а й у Польщі.

 

 

версія для друку