українська російська англійська
Мінсім'ямолодьспорт: 300 депутатів підтримали поправку до проекту Податкового кодексу, яка звільняє фізкультурно-спортивні заклади від земельного податку
19.11.2010 | 16:45
Прес-служба Мінсім'їмолодіспорту

18 листопада 2010 року Верховна Рада України підтримала поправку до проекту Податкового кодексу України про звільнення фізкультурно-спортивних підприємств, установ,  організацій,  баз олімпійської   та   паралімпійської   підготовки від сплати податку за землю.

 "Редакція зазначеної статті, яка була взята в проект податкового кодексу із закону про плату за землю та прийнята у першому читанні, істотно ускладнювала процедуру вирішення питання пільгового земельного податку.  Сьогоднішні зміни спрямовані на те, що ці підприємства просто звільняються від податку на землю", - сказав України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

Раніше суми земельного податку від цих підприємств спрямовувалися на розвиток фізичної культури і спорту за напрямами і в порядку, визначеними Кабінетом Міністрів. Зарахування коштів земельного податку проводилося на спеціальний рахунок у Державному казначействі із подальшим їх отриманням підприємствами через низку складних процедур, досить бюрократичних.

Міністр назвав символічним, що за внесення цієї поправки проголосувала конституційна більшість - 300 депутатів парламенту, а отже, у законодавців є розуміння необхідності підтримки і розвитку спортивної інфраструктури в країні.  

версія для друку