українська російська англійська
Мінтрансзв'язку інвестує в безпеку судноплавства
19.11.2010 | 17:30
Прес-служба Мінтрансзв'язку

На мисі Такіль у Криму буде зведено новітній автоматизований радіолокаційний пост. Відповідне доручення Міністр транспорту та зв’язку Костянтин Єфименко дав фахівцям державного підприємства «Дельта-лоцман».

Введення в експлуатацію посту дозволить значно поліпшити навігаційну обстановку і безпеку проходження суден в районі Керченського півострова. Будівельні роботи будуть завершені до кінця року, а в експлуатацію пост буде введено на початку 2011 року.

Згідно з вимогами проекту, пост «Такіль» буде обладнаний двома сучасними станціями радіолокації, базовою станцією АІС (автоматичної ідентифікаційної системи), резервною дизельною електростанцією, радіостанціями та телевізійною системою відеоспостереження за судноплавною обстановкою в південній частині Керч-Єнікальського каналу і на зовнішніх перевантажувальних рейдах.

Нині будівництво радіолокаційного посту ведеться з помітним випередженням графіказавершені земляні роботи, встановлені металеві секції щогли на відмітці 37,5 метрів, завершений монтаж ліній електропередач та виконані роботи по облаштуванню під'їзної дороги.

Нагадаємо, за дорученням Міністра також буде побудований та введений в експлуатацію автоматизований радіолокаційний пост «Фіолент», який буде розташований на однойменному мисі в місті Севастополі.

 

версія для друку