українська російська англійська
МЗС: Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко взяв участь у засіданні Північноатлантичної ради НАТО
22.11.2010 | 10:20
Прес-служба МЗС

У рамках участі Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка в засіданні Північноатлантичної ради НАТО на рівні глав держав та урядів за участю представників країн-контрибуторів Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані, що проходило в Лісабоні, відбулася його зустріч з Віце-канцлером, Міністром закордонних справ ФРН Гідо Вестервелле.

Костянтин Грищенко та Гідо Вестервелле обговорили питання розвитку двостороннього політичного діалогу. Значну увагу було приділено інтенсифікації двосторонньої співпраці та розвитку двосторонніх проектів у галузі авіатранспортних перевезень.

Костянтин Грищенко також провів зустріч з Міністром закордонних справ Королівства Нідерландів Урі Розенталем. В ході зустрічі було наголошено на підтримці Нідерландами євроінтеграційних прагнень України.

Відбулися зустрічі глави українського МЗС з міністрами закордонних справ Словаччини та Угорщини Мікулашем Дзуріндою та Яношем Мартоні, під час яких було обговорено широке коло питань двостороннього співробітництва, перспектив взаємодії країн у рамках Східного партнерства, обміну візитами на рівні керівників МЗС у наступному 2011 році. Відзначаючи важливість підвищення рівня політичного діалогу зі Словацькою Республікою, Костянтин Грищенко обговорив зі своїм словацьким колегою можливості візиту в Україну Президента Словаччини найближчим часом.

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко також зустрівся з Командувачем Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані, генералом Петреусом.

 

 

версія для друку