українська російська англійська
Мінвуглепром, "Хаберманн Консалт" та "Біттнер Майнінг Консалт ГМБХ" підписали протокол про наміри щодо реалізації спільного інвестиційного проекту
22.11.2010 | 11:30
Прес-служба Мінвуглепрому

Перший заступник Міністра Юрій Чередниченко та заступник Міністра Володимир Фічов провели зустріч фахівців Мінвуглепрому з представниками німецьких компанії «Хаберманн Консалт» та «Біттнер Майнінг Консалт ГМБХ».

Представники «Хаберманн Консалт» презентували діяльність компанії та розповіли про можливі сфери та напрями співробітництва.

«Ми готові надати вам свій досвід та допомогу в модернізації та реконструкції шахт», – зазначив начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Центральної та Східної Європи Федеральної землі Саар ФНР Йозеф Шмитт.

Перший заступник Міністра, у свою чергу, підкреслив:

«Мінвуглепром вітає ініціативу німецької сторони, зацікавлений у ваших пропозиціях та готовий до роботи у напрямку підготовки та реалізації спільних інвестиційних проектів».

Також Юрій Чередниченко наголосив, що Міністерство має підтримку Президента України та Уряду щодо залучення недержавних інвестицій.

Мінвуглепром, компанія «Хаберманн Консалт» (Федеративна Республіка Німеччина) та компанія «Біттнер Майнінг Консалт ГМБХ» (Федеративна Республіка Німеччина) підписали протокол про наміри щодо реалізації спільного інвестиційного проекту.

 

 

версія для друку