українська російська англійська
Міноборони: Голова Запорізької облдержадміністрації Борис Петров обговорив з військовими журналістами заходи щодо шефства над Збройними Силами України
22.11.2010 | 12:00
Прес-служба Міноборони

У Запоріжжі відбулася зустріч голови Запорізької обласної державної адміністрації Бориса Петрова з офіцерами Дніпропетровського регіонального медіа-центру Міністерства оборони України та кореспондентом журналу “Військо України”.

Під час зустрічі Борис Петров розповів представникам військових засобів масової інформації про заходи, які здійснюються в рамках виконання Указу Президента України від 27 вересня 2010 року №918/2010 “Питання шефства над Збройними Силами України”.

Зокрема, Борис Петров зазначив, що зараз в області розробляється обласна програма шефської допомоги військовим частинам. Вона дозволить вивести співпрацю між обласною владою та військовими на більш високий рівень. Також за кожною військовою частиною буде закріплено заступників голови облдержадміністрації, які  залучатимуться до вирішення повсякденних питань військовослужбовців.

“У нашій роботі, перш за все, ми розраховуємо на співпрацю, а не пасивне очікування допомоги. В основі нашої взаємодії має бути покладено військово-патріотичне виховання молоді та підвищення престижу військової служби. Ми допомагаємо військовим, а вони беруть більш активну участь у житті регіону, відвідують навчальні заклади, спілкуються з юними громадянами України”, – зазначив голова облдержадміністрації.

На сьогоднішній день ця співпраця починає давати перші результати. Так, вирішено питання щодо пошиття робочих комбінезонів та зимових курток для екіпажа підводного човна “Запоріжжя”, придбання фарби та ґрунтовки для фарбування корпусу підводного човна і палуби рятувального буксирного судна “Кременець”. Вирішується питання придбання хірургічного світильника для медичного корабля “Сокаль” та надання допомоги в ремонті вузлів і агрегатів мінного тральщика “Мелітополь”.

 

версія для друку