українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Україна та Республіка Білорусь погодили квоту дозволів на 2011 рік
22.11.2010 | 14:45
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Україна та Республіка Білорусь прийняли рішення щодо попередньої квоти дозволів на 2011 рік на паритетній основі  у кількості 41 тисячі, зокрема, 22 тисячі дозволів без оплати дорожніх зборів.

Зокрема, для Республіки Білорусь домовлено про такі квоти: 14 тисяч двосторонніх дозволів на вантажні перевезення без оплати зборів;  5500 транзитних дозволів на вантажні перевезення без оплати зборів; 19 тисяч транзитних дозволів на вантажні перевезення з оплатою зборів; 2500 дозволів в/із третіх країн на вантажні перевезення без оплати зборів.

Для України: 20 500 двосторонніх дозволів на вантажні перевезення без оплати зборів; 18 тисяч транзитних дозволів на вантажні перевезення з оплатою зборів; 1500 дозволів в/із третіх країн на вантажні перевезення без оплати зборів; 1 тис. дозволів в/із третіх країн на вантажні перевезення з оплатою зборів.

Українська та білоруська сторони підтвердили, що дозволи на здійснення вантажних перевезень цього року діють до 31 січня 2011 року.

Враховуючи позитивну динаміку росту товарообігу між Україною та Республікою Білорусь і тенденцію до збільшення обсягів перевезень в обох напрямках, сторони також домовились на вимогу кожної з сторін оперативно розглядати можливість збільшення кількості транзитних дозволів.

 

 

версія для друку