українська російська англійська
ДПА: Відбулась заключна зустріч Голови ДПА України Олександра Папаіки з місією Міжнародного валютного фонду
22.11.2010 | 17:15
Прес-служба ДПА

Відбулась заключна зустріч Голови ДПА України Олександра Папаіки з місією Міжнародного валютного фонду на чолі з керівником місії – старшим економістом податково-бюджетного Департаменту МВФ Пітером Баррандом.

На зустрічі також були присутні начальник Управління міжнародних зв’язків ДПА України Юрій Гладун, директор Департаменту розвитку та модернізації ДПС Василь Гаврилюк,  керівники структурних підрозділів ДПА України, радник з питань надання технічної допомоги податково-бюджетного Департаменту МВФ Томас Сторі, заступник директора Департаменту оподаткування великого бізнесу та міжнародного оподаткування МВФ Марк Конза.

Місія МВФ працювала в ДПА України протягом двох тижнів. Мали зустрічі з провідними фахівцями та ознайомлювалися зі станом впровадження проекту „Модернізація державної податкової служб України -1”.

У пам’ятній записці представники Міжнародного валютного фонду підготували рекомендації, зауваження та пропозиції щодо реформування та подальшої роботи органів ДПС.

Вони, зокрема, відзначили позитивні результати роботи Державної податкової адміністрації України щодо впровадження системи подання звітності в електронному вигляді та перехід до автоматичного відшкодування податку на додану вартість.

Своїми рекомендаціями міжнародні експерти окреслили ряд змін, які мають відбутися у процесі реформування податкової служби протягом  5 років. Ці рекомендації допоможуть створити сприятливий інвестиційних клімат в країні та досягти позитивних результатів у   детінізації економіки.

 

версія для друку