українська російська англійська
Мінсім'ямолодьспорт: У 2011 році на виконання Національного плану дій з реалізації Конвенції ООН про права дитини буде виділено 70 мільйонів гривень
22.11.2010 | 17:30
Прес-служба Мінсім'їмолодіспорту

22 листопада 2010 року Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін на прес-конференції з нагоди Дня спільних дій в інтересах дітей заявив про заплановане чотирикратне збільшення коштів з Держаного бюджету, спрямованих на виконання "Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" у 2011 році порівняно з аналогічною статтею асигнувань у бюджеті цього року.

бюджеті на 2010 рік на виконання заходів, передбачених цим планом, було виділено 17 мільйонів гривень. І ми вважаємо це недостатнім. Тому в проекті  бюджету на 2011 рік буде закладено 70 мільйонів гривень", - сказав Міністр.

Нагадаємо, що в минулому році Верховна Рада України прийняла Закон України "Про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року, а Кабінет Міністрів прийняв план заходів щодо його реалізації.

 

 

версія для друку