українська російська англійська
Мінрегіонбуд: У Києві відбувся українсько-бельгійський економічний форум
22.11.2010 | 17:45
Прес-служба Мінрегіонбуду

Міністр регіонального розвитку та будівництва Володимир Яцуба взяв участь в  українсько-бельгійського економічному форумі, що відбувся 22 листопада 2010 року в Києві за участю прем’єр-міністра Миколи Азарова та керівника бельгійської делегації Принца Філіпа. Метою форуму став розвиток українсько-бельгійських стосунків та  пошук ділових партнерів з регіонів України для підготовки до Євро-2012.

Як заявив Принц Філіпп, Бельгія зацікавлена в розвитку і зміцненні співпраці з Україною і чекає підтримки від українського керівництва.  За його словами, головні пріоритети Бельгії в співпраці - інфраструктурні проекти, будівельна галузь, транспорт, логістика, виробництво устаткування для Євро-2012 та харчова промисловість. Окрім цього, Бельгія зацікавлена в розвитку зелених технологій і готова співпрацювати з Україною у сфері збереження енергії.

Під час розмови Володимир Яцуба наголосив, що Україна відкрита  і зацікавлена в розширенні інвестицій. Останні роки в Україні щорічно реалізується інвестиційних проектів загальною вартістю 30 мільярдів доларів США, а обсяг робіт, наприклад, виконуваних будівельними організаціями країни, становить майже 12 мільярдів доларів США.

 «Сьогодні, усвідомлюючи величезний потенціал ринку України,  необхідність виконання завдань, які ставить Президент, і амбіційні плани держави на шляху до європейської спільноти, ми дуже зацікавлені в розширенні інвестицій, притоку нових технологій, матеріалів, конструкцій та виробів на будівельний ринок України», – сказав Міністр регіонального розвитку та будівництва України.

 

 

версія для друку