українська російська англійська
Мінтрансзв'язку залучає провідні приватні компанії до розвитку перевезень внутрішніми водними шляхами
22.11.2010 | 18:15
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Міністерство транспорту та зв’язку України створить рівні умови для компаній, що займаються перевезеннями внутрішніми водними шляхами. Про це заявив Міністр транспорту та зв’язку України  Костянтин Єфименко.

«У рамках державно-приватного партнерства ми створимо рівні умови для усіх компаній незалежно від їх форми власності. Правила повинні бути однаковими для всіх»,  підкреслив він.

За словами Міністра, до співпраці у розробці нормативно-правових актів та створенні стратегії розвитку галузі будуть залучені представники найбільших приватних судноплавних компанійНібулону та Укррічфлоту. З боку державного сектору розробкою документів буде займатися Держадміністрація морського і річкового транспорту (Укрморрічфлот), яка візьме на себе забезпечення високого рівня безпеки судноплавства, та державне підприємство «Укрводшлях», яке забезпечуватиме належний стан гідротехнічних споруд.

Перші консультації щодо розвитку судноплавства на внутрішніх водних шляхах між зацікавленими бізнес-структурами та державними органами відбудуться вже в грудні цього року.

 

версія для друку