українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: В Україні буде посилена взаємодія між органами внутрішніх справ, залізницями та підприємствами залізничного транспорту
23.11.2010 | 09:30
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Міністерство транспорту та зв’язку України  і Міністерство внутрішніх справ України посилять взаємодію при виявленні крадіжок вантажів, що перевозяться залізницею. Відповідна домовленість закріплена спільним наказом двох відомств № 404/624 від 30 серпня 2010 року, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10 листопада 2010 року за № 1074/18369, яким затверджено Інструкцію про порядок взаємодії між органами внутрішніх справ, залізницями України і підприємствами залізничного транспорту під час виявлення крадіжок вантажу та реагування на заяви і повідомлення про такі правопорушення.

Наказом детально визначені дії працівників залізничного транспорту під час виявлення ознак крадіжки вантажу та порядок взаємодії працівників органів внутрішніх справ із працівниками залізничного транспорту, зокрема, оперативні дії та складання протоколу.

Щокварталу відповідні керівники органів внутрішніх справ та підприємств залізничного транспорту проводитимуть спільні наради, на яких розглядається стан збереження вантажів при перевезеннях та визначаються  заходи, спрямовані на виявлення, попередження, усунення причин і умов, що сприяють злочинним посяганням на вантажі.

Крім того, проводитимуться також спільні наради за участю представників залізниць України, працівників воєнізованої охорони залізниць і органів внутрішніх справ на залізничному транспорті для протидії крадіжкам вантажів та іншого майна залізниць.

 

версія для друку