українська російська англійська
Міноборони: В Україні завершується призовна кампанія "Осінь - 2010"
23.11.2010 | 11:50
Пресс-служба Міноборони

До завершення осінньої призовної кампанії в Україні залишилося сім днів.

З обласних збірних пунктів п’яти військових комісаріатів, підпорядкованих територіальному управлінню “Північ”, для проходження строкової військової служби до військових частин Збройних Сил та інших військових формувань України відправлено останні команди юнаків.

Так, з Черкащини до війська відбуло 920 призовників. Як повідомив Черкаський обласний військовий комісар полковник Євген Курбет, з них до Збройних Сил України направлено 690 осіб, з яких 231 служитимуть у Сухопутних військах, 226 – у Повітряних Силах, 50 – у Військово-Морських Силах та 183 – у частинах центрального підпорядкування. Решта юнаків служитимуть в інших військових формуваннях України.

Також завершилася призовна кампанія у Сумському обласному військовому комісаріаті, яким керує полковник Віталій Бондаренко. Всього із Сумської області на строкову військову службу відправлено 745 юнаків.

На Житомирщині солдатські однострої одягнули 970 юнаків, на Полтавщині - 945, на Чернігівщині - 900.

Загалом, військовими комісаріатами  територіального управління “Північ” Сухопутних військ ЗС України до війська відправлено уже 7561 особу з 7650, що становить 99% від плану осіннього призову.

Останні  призовники з Києва, районів Київської області та Харкова до інших силових структур будуть відправлені сьогодні, 23 листопада.

Згідно плану, із Запорізької області має бути відправлено 1249 юнаків призовного віку. До Збройних Сил України – 976 осіб, до Внутрішніх військ МВС – 233 особи,  Державної спеціальної служби транспорту – 40 осіб.

19 молодих запоріжців відправилися проходити строкову військову службу  на Дніпропетровщину  до однієї з частин 6-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. Таким чином до лав Збройних Сил вже відправлено 976 молодих солдатів, що складає 100% від плану на призов  до Збройних Сил України.

Остання відправка 30 осіб із числа молодого поповнення з обласного збірного пункту відбудеться сьогодні до військової частини Внутрішніх військ МВС, що дислокується у Києві.

 

 

версія для друку