українська російська англійська
МЗС: Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко зустрівся з Наслідним Принцом Бельгії Філіпом
23.11.2010 | 16:00
Прес-служба МЗС

23 листопада 2010 року Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко зустрівся з Наслідним Принцом Бельгії Філіпом, який перебуває в нашій державі з офіційним візитом на чолі великої підприємницької делегації. У зустрічі взяв також участь Віце-прем’єр-міністр, Міністр закордонних справ та інституційних реформ Бельгії Стевен Ванакере.

Враховуючи, що головною метою офіційного візиту в Україну спадкоємця бельгійського престолу є сприяння розвитку економічних відносин між двома країнамипоїздці Принца супроводжують понад 160 представників бельгійського бізнесу), особливу увагу у ході розмови було приділено обговоренню шляхів поглиблення двосторонньої взаємодії у торговельно-економічній та інвестиційній сферах.

У цьому зв’язку бельгійська делегація була детально ознайомлена з кроками, що вживаються Урядом України для реформування економіки та створення більш сприятливих умов для діяльності іноземних інвесторів.

У ході зустрічі було також обговорено питання поглиблення політичного діалогу та реалізації курсу України на європейську інтеграцію, включаючи результати останнього Саміту Україна-ЄС (Брюссель, 22 листопада 2010 року). Сторони із задоволенням відзначили надання Україні Плану дій щодо запровадження безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України до держав-членів ЄС, а також прийняті рішення щодо прискорення підготовки Угоди про асоціацію.

Бельгійська сторона підтвердила готовність і надалі надавати практичну допомогу Україні щодо наближення до Євросоюзу, зокрема шляхом сприяння у підвищенні безпеки ідентифікаційних документів та запровадженні біометричних паспортів, а також проведення семінарів для українських суддів.

 

версія для друку