українська російська англійська
Мінтрансзв'язку удосконалить умови судноплавства на Дунаї
23.11.2010 | 16:45
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Міністерство транспорту та зв’язку України запровадить низку змін, пов’язаних з розвитком судноплавства в Дунайському регіоні. Зокрема, буде введено уніфіковані вимоги до посвідчень судноводіїв, впроваджено сучасні засоби навігації і зв’язку та визначено технічні параметри суднового ходу. Відповідне рішення було прийнято в Будапешті, де відбулося засідання Дунайської комісії, членом якої є Україна. Українську делегацію очолював заступник голови Укрморрічфлотуголовний державний інспектор з безпеки судноплавства Ілля Тихонов.

Слід зазначити, що до складу української делегації увійшли також представники ВАТ «Українське Дунайське пароплавство», АСК «Укррічфлот», Одеської національної морської академії та Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків.

У засіданні Дунайської комісії взяли участь представники Австрії, Болгарії, Угорщини, Німеччини, Росії, Румунії, Сербії, Словаччини, а також представники Європейської економічної комісії Організації Об'єднаних Націй (ЄЕК ООН), Європейської комісії (ЄК) та Центральної комісії судноплавства на Рейні (ЦКСР).

 

версія для друку