українська російська англійська
Держкомтелерадіо: Державні ТРК висвітлюють хід підготовки до Євро-2012
23.11.2010 | 17:15
Прес-служба Держкомтелерадіо

Державні телерадіоорганізації продовжують висвітлювати заходи з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. 

Протягом жовтня в телевізійному  ефірі Національної телекомпанії України, ДТРК «Крим» та 25 обласних і регіональних державних телерадіокомпаній було розміщено 13 профільних програм. Це, зокрема, програми «Єврочас» та «Україна-Євро-2012», що виходили щотижня в ефірі Вінницької ОДТРК; два випуски  півгодинної програми «Україна: Євро-2012» Донецької ОДТРК; вісім випусків програми «Євро-2012, шлях до успіху» Львівської ОДТРК,  вісім випусків півгодинної програми «Україна: Євро-2012. Футбольні діалоги», що вийшли в ефірі  УТР.   Загальний хронометраж цих та інших програм становив  24 години 11 хвилин. Крім того, окремі тематичні сюжети увійшли до 42 інших програм.

В ефірі державних радіокомпаній протягом жовтня було розміщено 10 спеціалізованих програм. Особливо активно висвітлюють хід підготовки до чемпіонату  НРКУ, Львівська ОДТРК, Волинська ОДТРК, Сумська ОДТРК (FM- радіо «Слобода»). Загальний хронометраж становить 4 години 68 хвилин. Окремі тематичні повідомлення увійшли до 41 іншої радіопрограми. 

Особливу увагу приділяють темі підготовки до Чемпіонату ті телерадіоорганізації, міста яких прийматимуть турнір.

 

версія для друку