українська російська англійська
Мінрегіонбуд: Кабінет Міністрів України підтримав проект закону України "Про регулювання містобудівної діяльності"
23.11.2010 | 17:35
Прес-служба Мінрегіонбуду

Відбулася нарада під головуванням Прем’єр-міністра Миколи Азарова з питань спрощення дозвільно-погоджувальної системи у будівництві. На нараді було обговорено законопроект «Про регулювання містобудівної діяльності».

У своїй вступній доповіді Прем’єр-міністр України звернув увагу на особливу важливість  цього законопроекту для країни сьогодні, підкресливши, що саме своєчасне прийняття закону «Про регулювання містобудівної діяльності» стане інструментом для прискорення зростання будівництва, виконання планів по забезпеченню житлом населення України, надасть можливість  залучення коштів фізичних осіб для будівництва.

  «Сьогодні цим законом ми не тільки пропонуємо скорочення термінів оформлення дозволів на будівництво з 415 днів до 60, впроваджуємо декларативний принцип у будівництві об’єктів 1-3 категорій, розширюємо перелік об’єктів, проведення експертизи проектів яких не є обов’язковим, так само як і отримання дозволу на виконання будівельних робіт, сюди віднесено і об’єкти малого, середнього бізнесу та приватний сектор. Цим законом ми посилюємо і відповідальність чиновників за порушення строків погодження, відповідальність забудовників та інвесторів за якість будівництва», – сказав Міністр регіонального розвитку та будівництва Володимир Яцуба.

  Після доопрацювання законопроект буде передано для внесення його в найкоротший термін до Верховної Ради України.

 

версія для друку