українська російська англійська
Мінсім'ямолодьспорт: Равіль Сафіуллін впевнений, що Донецьк гідно прийме юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики 2013 року
23.11.2010 | 17:55
Прес-служба Мінсім'їмолодіспорту

Донецьк гідно прийме юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики у 2013 році. На цьому наголосив на прес-конференції 23 листопада Міністр України у справах сім´ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін, коментуючи рішення Ради Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ) про визначення Донецька господарем турніру, яке було прийнято 20 листопада 2010 року в Монте-Карло (Монако).

Презентацію України на право проведення чемпіонату впродовж другого дня засідання Ради Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ) в Монте-Карло проводили віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков, Міністр України в справах сім’ї, молоті та спорту Равіль Сафіулін, мер міста Донецька Олександр Лук’янченко, президент НОК України, перший віце-президент ІААФ Сергій Бубка та президент Федерації легкої атлетики України Валерій Борзов.

Заявку на проведення чемпіонату подавали також США, Багами та Словенія, однак ці країни зняли свої кандидатури.

Як наголосив Равіль Сафіуллін, це не означало, що Донецьк апріорі зможе отримати право на проведення юнацького чемпіонату світу, оскільки в презентації міста-кандидата ми мали право підтвердити чимало критеріїв, висунутих Міжнародною федерацією (стандарт стадіону, якість покриття, стандарти готелів, транспортних розв´язок тощо). Міністр також відзначив, що керівництво Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій визнало, що українська делегація була однією з найбільш представницьких на засіданнях ІААФ і це теж вплинуло на ухвалення позитивного рішення.

За словами очільника Міністерства, в Донецьку в останні роки проводилися матчі тенісного Кубка Девіса, у 2009 році успішно пройшов фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу серед юнаків, у нинішньому - чемпіонат світу з пожежно-рятувального спорту і першість Європи з легкої атлетики серед поліцейських. У 2011 році Донецьк прийматиме чемпіонат світу з хокею серед юнаків до 18 років (U-18), а 2012 року в місті пройдуть матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу.

 

 

версія для друку