українська російська англійська
Бюро з питань антикорупційної політики: Підведено підсумки роботи підрозділів з питань запобігання та протидії корупції органів виконавчої влади за жовтень 2010 року
23.11.2010 | 18:10
Прес-служба Бюро з питань антикорупційної політики

Урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики Андрієм Богданом підведено підсумки роботи підрозділів з питань запобігання та протидії корупції міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, обласних, Київської та Севастопольської міської держадміністрації за жовтень 2010 року.

Так, протягом жовтня цими підрозділами для роз’яснення та популяризації норм антикорупційного законодавства, реалізації державної антикорупційної політики, формування негативного ставлення громадян до корупції проведено понад 1100 семінарів, круглих столів, лекцій на антикорупційну тематику, в яких взяли участь 14 тисяч державних службовців. Крім того, опубліковано й оприлюднено в засобах масової інформації 568 статей, виступів на телебаченні й радіо, в мережі Інтернет. Організовано та проведено 97 колегій і тематичних нарад.

За участі підрозділів припинено 97 корупційних правопорушень, за наслідками проведених перевірок і службових розслідувань передано правоохоронним органам 54 матеріали, припинено перебування на державній службі 10 державних службовців, притягнуто до дисциплінарної відповідальності  215 службовців.

У ході опрацювання проектів нормативно-правових актів виявлено та усунуто корупціогенні чинники у 49 проектах актів.

Продовжується робота з проведення антикорупційної експертизи діючих нормативно-правових актів, організована за дорученням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, про результати якої має бути повідомлено Уряд до 1 грудня 2010 року.

 

версія для друку