українська російська англійська
МОН: Обговорено план дій та заходи із забезпечення підвищення конкурентоспроможності системи підготовки
23.11.2010 | 18:50
Прес-служба МОН

За участю заступника Міністра Євгена Сулими у МОН відбулася нарада з представниками вищих навчальних закладів України на тему «План дій та заходи із забезпечення підвищення конкурентоспроможності системи підготовки національних кадрів для зарубіжних країн».

Євген Сулима зазначив, що мета зустрічі – вислухати усі пропозиції учасників наради стосовно збільшення кількості іноземних студентів, що навчатимуться в Україні та сприяти покращенню іміджу України закордоном, як держави, що надає якісні освітні послуги.

За словами заступника Міністра освіти і науки,  маючи  значний експертний потенціал, перш за все у сфері вищої професійної освіти, Україна реалізує його не повною мірою, адже на долю нашої країни, за останніми даними, доводиться лише 1% від загального числа іноземних громадян, які навчаються в світі. У той час коли частка Сполучених Штатів складає 22%, Великої Британії – 12%, Німеччини – 9%, Франції – 8%, Австралії – 8,2%, Китаю – 5%, Японії – 4,2%, Росії – 3%.

Учасники зустрічі розглянули питання щодо якості навчання, створення комфортних умов життя та інфраструктури для іноземних студентів і викладачів, соціального захисту, медичного обслуговування та безпеки.

 

 

версія для друку