українська російська англійська
МЗС: Заява Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ОБСЄ про головування України в ОБСЄ
24.11.2010 | 10:20
Прес-служба МЗС

Рада Міністрів Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) ухвалила рішення про головування України в цій організації в 2013 році. Одностайне рішення стало результатом активної зовнішньої політики Президента України та цілеспрямованої роботи української дипломатії протягом року. 

Україні довірили стати на чолі найбільшої в світі регіональної організації, що об’єднує 56 держав. Це є визнанням ролі нашої країни у зміцненні регіональної безпеки і стабільності, авторитету керівництва держави, а також здатності української дипломатії очолити переговорний процес з питань удосконалення безпеки в регіоні її відповідальності від Ванкувера до Владивостока.

Україна як позаблокова держава й надалі відіграватиме конструктивну об’єднуючу роль у безпековому діалозі з урахуванням інтересів усіх держав регіону ОБСЄ і займатиме виважену позицію при розгляді найбільш гострих питань порядку денного організації. Українське головування спрямовуватиме зусилля на підвищення ефективності  ОБСЄ у вирішенні найнагальніших завдань, які стоять перед цією організацією. 

 

 

версія для друку