українська російська англійська
Мінтрансзв'язку пропонує виокремити смуги руху для громадського транспорту
24.11.2010 | 11:15
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Впровадження в містах окремих спеціальних смуг для транспорту загального користування є першим необхідним кроком для удосконалення міських пасажирських автоперевезень. Такою є резолюція робочої групи з питань забезпечення функціонування громадського транспорту під час проведення у 2012 році в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу, засідання якої відбулось у Мінтрансзв’язку.

Під час наради представників приймаючих міст за участю Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, зацікавлених міністерств та відомств, виконавчих органів міських рад Києва, Харкова та Одеси було проаналізовано досягнення міст та проблемні питання забезпечення функціонування громадського транспорту під час ЧЄ «Євро-2012».

Було зазначено, що в кожному з приймаючих міст предметом особливого контролю та міжвідомчої взаємодії є питання впровадження виділених смуг для транспорту загального користування з відповідною розміткою на проїзній частині міських автомагістралей.

Заступник Голови Нацагентства з питань підготовки та проведення в Україні Євро-2012 Олександр Красноштан нагадав представникам міст, що від них потрібен чіткий план дій щодо впровадження виділених смуг для транспорту загального користування.

 

 

версія для друку