українська російська англійська
Держкомтелерадіо: Підписано угоду про співпрацю між Комітетом та Київським національним університетом імені Т. Шевченка
24.11.2010 | 17:40
Прес-служба Держкомтелерадіо

24 листопада Голова Держкомтелерадіо Юрій Плаксюк та ректор Київського  національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський підписали угоду про співпрацю між Державним комітетом телебачення та радіомовлення України та Київським національним університетом імені Т. Шевченка.

Зовсім невипадково церемонія підписання угоди відбулася у приміщенні Інституту журналістики університету. Адже метою підписаного документу є сприяння розвитку вітчизняного медіапростору, спільна діяльність на підтримку теорії й практики українського телерадіомовлення, друкованих ЗМІ та видавництв, формування інформаційної політики в Україні та кадрового забезпечення державних (суспільних) телерадіокомпаній, друкованих медіа та видавництв. Виконання цієї угоди з боку університету покладається на Інститут журналістики КНУ імені Т. Шевченка.

Згідно з підписаною угодою, Комітет і університет планують здійснювати спільні заходи щодо підтримки та розвитку вітчизняного медіапросторуконференції, круглі столи тощо. Університет делегуватиме свого представника на відкриті колегії Держкомтелерадіо, а фахівці Комітету виступатимуть з доповідями про актуальний стан вітчизняного телерадіомовлення, друкованих ЗМІ та видавництв на щорічних науково-практичних конференціях, які проводить університет на базі Інституту журналістики.

Комітет також бере на себе зобов’язання запрошувати спеціалістів Інституту журналістики для підготовки та консалтингу важливих державних документів, які стосуються діяльності українського телерадіомовлення, друкованих ЗМІ та видавництв.

Також за цією угодою Держкомтелерадіо сприятиме студентам Інституту журналістики у проходженні виробничої практики на державних (суспільних) телерадіокомпаніях. Таким чином у найкращих студентів з’явиться шанс отримати у майбутньому роботу в цих компаніях.

Угода також дасть поштовх для плідної співпраці між науковцями Інституту журналістики та Українським інститутом підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси, підпорядкованого Комітету.

версія для друку