українська російська англійська
Бюро з питань антикорупційної політики: Відбувся Шостий Український студентський фестиваль реклами
24.11.2010 | 18:00
Прес-служба Бюро з питань антикорупційної політики

Під патронатом заступника Міністра Кабінету Міністрів - Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики Андрія Богдана відбувся Шостий Український студентський фестиваль реклами.

Володарем 1-го місця та Гран-прі стала професійно-трендова робота – відеоролик "Привіт!", виконаний на головну соціально-відповідальну тему фестивалю "Подолаємо корупцію разом".

За свою роботу випускник Івано-Франківського інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету Андрій Смук отримав нагороду та почесну грамоту переможця фестивалю.

Загалом, на суд журі та глядачів було подано 568 студентських  робіт соціальної реклами з 14 номінацій. У їх числіучасники зі всіх регіонів України, а також представники Росії, Білорусії, Сербії. Переможці отримали дипломи, призи і грошові винагороди.

Заплановано, що незабаром відеоролик-переможець фестивалю транслюватиметься на українських телеканалах у рамках інформаційної компанії, запровадженої Урядом, для формування негативного ставлення громадськості до проявів корупції та хабарництва.

версія для друку