українська російська англійська
Мінприроди: На III аукціоні з продажу спецдозволів на користування надрами виручено 2,5 мільйона гривень
24.11.2010 | 18:30
Прес-служба Мінприроди

Підсумок ІІІ аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, організованого Міністерством охорони навколишнього природного середовища України, склав 2 мільйона 460 тисяч 660  гривень. Аукціонні торги відбулися 24 листопада 2010 року в Державній геологічній службі України.

До аукціону було допущено 11 з 21 лоту, виставленого на продаж. З них сім спеціальних дозволів – на геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою, і чотири – на видобування. Ділянки надр представлені камним вугіллям, вапняком, пісковиком, габро-діабазами, гранітом, газом-метаном вугільних родовищ та мергелем.

У ході торгів десять спеціальних дозволів було реалізовано за початковою ціною продажу з урахуванням кроку аукціону, один – з урахуванням двох кроків. Так, спеціальний дозвіл на видобування вугілля камного на ділянці «Боржиківська Північна» (Луганська область, Перевальський район) було продано ТОВ «Екосоюз» за 739,3 тисячі гривень, а спецдозвіл на видобування вугілля камного на шахтоділянці в Антрацитівському районі Луганської області було продано ТОВ «Нестор & C» за 826,7 тисячі гривень.

Загалом, цього року від продажу спеціальних дозволів на користування надрами на аукціонах і поза аукціонами та збору за їх видачу станом на 24 листопада 2010 року до Державного бюджету надійшло 248 мільйонів гривень.

Як повідомив голова Державної геологічної служби Анатолій Безух, четвертий у 2010 році аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надрами планується провести орієнтовно 28 грудня.

 

версія для друку