українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Найпунктуальнішими авіакомпаніями в Україні виявилися "МАУ", "Візз Ейр Україна" та "Мотор Січ"
24.11.2010 | 19:00
Прес-служба Мінтрансзв'язку

У складеному Міжнародним аеропортом «Бориспіль» рейтингу найпунктуальнішими українськими авіакомпаніями визнані «МАУ», «Візз Ейр Україна» та «Мотор Січ».

У категорії понад 1000 рейсів за сезон найбільш пунктуальною є компанія «МАУ» − 51,4% її рейсів вилітають чітко за розкладом. У категорії від 1000 до 300 рейсів перемогла авіакомпанія «Візз Ейр Україна» − пунктуальність відправок її рейсів склала 51,5%. У категорії до 300 рейсів першою стала авіакомпанія «Мотор Січ» − 83,1% її рейсів здійснюються за розкладом.

Серед іноземних компаній найбільш точними виявилися «Austrian Airlines» (у категорії понад 300 рейсів) та «Air Moldova» (у категорії до 300 рейсів). За весняно-літню навігацію літаки «Austrian Airlines» піднімалися в повітря майже 400 разів. Регулярність виконаних рейсів становить 74,1%. «Air Moldova» здійснила 86 рейсів за сезон з регулярністю 86,8%.

Регулярність виконання рейсівважливий показник якості сервісу аеропорту, його чіткої і злагодженої роботи. Головним критерієм регулярності польотів є пунктуальність авіакомпаній.

Аеропорт «Бориспіль» і надалі вестиме облік регулярності відправлень повітряних суден з аеропорту з метою покращення рівня обслуговування пасажирів.

 

 

версія для друку