українська російська англійська
МОН запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів
25.11.2010 | 12:50
Прес-служба МОН

Наказом МОН від 17 листопада 2010 року № 1097 оголошено Всеукраїнський конкурс рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів з 17 листопада 2010 до 10 лютого 2011 року.

На виконання цього наказу планується затвердження складу апеляційної та конкурсної комісій Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів та її розміщення на офіційних веб-сайтах МОН, Інституту та Інтернет-порталі «Єдине освітнє інформаційне вікно України».

До 1 грудня 2010 року буде затверджено склад предметних експертних комісій Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. При формуванні пропозицій щодо персонального складу цих комісій враховано те, що експертами не можуть бути працівники МОН, Інституту, а також автори (співавтори) рукописів, поданих на конкурс з цього самого навчального предмета, працівники видавництв.

Окрім цього, якщо експерт подасть необ’єктивний висновок, оскільки перебуває в конфлікті інтересів з учасниками конкурсу (робота в одній установі, наявність спільних праць, родинні стосунки), результати виконаної ним експертизи всіх рукописів можуть бути анульовані апеляційною комісією.

До обласних управлінь освіти і науки будуть направлені листи про відрядження членів предметних експертних комісій Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів для здійснення експертизи рукописів підручників для учнів 11 класу з відповідних навчальних предметів та рівнів їх вивчення.

Після проведення експертизи, яка триватиме з 20 по 25 грудня 2010 року, експертні висновки, оціночні листи, інші супровідні матеріали будуть передані голові конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів для перевірки правильності оформлення експертних висновків та оцінних листів для визначення рейтингів рукописів підручників.

Результати роботи конкурсної комісії, а саме: оголошення підсумкових рейтингів рукописів підручників, відбудеться 29 грудня 2010 року одночасно з проведенням процедури дешифрування конкурсних матеріалів, яке здійснить Інститут спільно з департаментом загальної середньої та дошкільної освіти МОН.

Після оприлюднення висновків конкурсної комісії та дешифрування рукописів підручників з 29 грудня 2010 року по 5 січня 2011 року учасники конкурсу мають право подати заяви до апеляційної комісії, яка розглядатиме їх з 10 по 14 січня 2011 року.

За результатами роботи конкурсної та апеляційної комісій Інститут спільно з департаментом загальної середньої та дошкільної освіти МОН підготують до 10 лютого 2011 року узагальнені матеріали щодо результатів конкурсу для їх розгляду колегією МОН.

За рішенням колегії наказом МОН рукописам підручників-переможців надаватиметься гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», який буде розміщено на сайті МОН та опубліковано в газеті «Освіта України».

 

версія для друку