українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Рівень безпеки та ефективності обслуговування повітряного руху в повітряному просторі Україні буде удосконалено
25.11.2010 | 13:30
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Найближчим часом в Україні почнуть діяти нові Правила ешелонування під час обслуговування повітряного руху, затверджені наказом Мінтрансзв’язку України № 714 від 29 вересня 2010 року, який нещодавно був зареєстрований у Міністерстві юстиції України.

Нові правила встановлюють конкретні вимоги щодо методів та мінімумів ешелонування повітряних суден при обслуговуванні повітряного руху в повітряному просторі України та повітряному просторі над відкритим морем.

Вимоги поширюються і є обов’язковими для юридичних та фізичних осіб, діяльність яких пов’язана з виконанням польотів та обслуговуванням повітряного руху в контрольованому повітряному просторі.

Введення в дію нових правил ешелонування підвищить рівень безпеки та ефективності обслуговування повітряного руху, а також сприятиме зросту кількості польотів у повітряному просторі Україні.

Найближчим часом з усіма зацікавленими підприємствами, установами та організаціями цивільної авіації України, діяльність яких пов’язана з наданням аеронавігаційного обслуговування, буде проведення детальна роз’яснювальна робота щодо впровадження в дію нових правил.

Новозатверджені правила ешелонування під час обслуговування повітряного руху наберуть чинності з 11 лютого 2011 року.

 

 

версія для друку