українська російська англійська
Міноборони: Військові комісаріати завершують відправку юнаків до лав Збройних Сил та інших військових формувань України
25.11.2010 | 15:00
Прес-служба Міноборони

25 листопада зі збірного пункту Одеського обласного військового комісаріату до лав Збройних Сил та інших військових формувань України в рамках призовної кампаніїОсінь - 2010” була відправлена остання команда молодого поповнення. 

Призовними комісіями Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Одеської, Миколаївської та Херсонської областей на строкову військову службу були призвані громадяни України 1985-1992 років народження.

За словами командувача Південного оперативного командування генерал-лейтенанта Петра Литвина, під час підготовки та проведення нинішньої призовної кампанії було налагоджено тісну взаємодію між військовими комісаріатами та всіма органами виконавчої влади, підприємствами, навчальними закладами і організаціями з питань призову.

Загалом, протягом жовтня-листопада військовими комісаріатами Південного оперативного командування було призвано 11300 осіб. З них до лав Збройних Сил України було призвано 8365 осіб, до Внутрішніх військ МВС України – 2535 осіб та до Державної спеціальної служби транспорту – 400 осіб. При цьому головні зусилля при виконанні планового завдання на призов були спрямовані на відбір для подальшого проходження військової служби фізично та психологічно загартованого молодого поповнення з відповідним рівнем загальноосвітньої підготовки.

В обласних військових комісаріатах, що підпорядковуються територіальному управліннюПівнічСухопутних військ ЗС України, штаб якого дислоковано у Чернігові, завершився цьогорічний осінній призов громадян до лав Збройних Сил та інших військових формувань України.

За словами начальника територіального управлінняПівніч” генерал-майора Анатолія Сиротенка, під час призовної кампанії “Осінь-2010” обласними військовими комісаріатами було призвано 7650 осіб. З них до Збройних Сил України було призвано 5608, до Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України – 1742 та Державної спеціальної служби транспорту – 300 юнаків.

"Загалом, під час весняної та осінньої призовних кампаній 2010 року підпорядкованими обласними та районними військовими комісаріатами на строкову військову службу призвано 15200 юнаків", – повідомив начальник територіального управлінняПівніч”.

Він поставив у приклад злагоджену роботу колективів Харківського, Черкаського та Житомирського військових комісаріатів, які відправили у війська найбільшу кількість призовників з областей, що входять до зони відповідальності органу військового управління.

 

 

версія для друку